Koupelna pro seniory

Koupelna je bezesporu jedním z nejdůležitějších místností domu, ale pro starší lidi, seniory a osoby s pohybovými obtížemi může být také místností nejnebezpečnější. Je to dáno tím, že je věnována malá pozornost potřebám starších lidích v koupelně. Navíc ani na nás ještě zdaleka nemusí dolehnout všechny neblahé příznaky pokročilého věku. Stačí nepříjemný úraz v podobě zlomené nohy nebo ruky, který pak pobyt a očistu v koupelně velice zkomplikuje.

Nabízíme naše dlouholeté zkušenosti v oblasti koupelen. Samozřejmostí je zaměření a cenová nabídka na přestavbu koupelny ZDARMA.


Jako nejvhodnější a relativně nejlevnější považujeme změnu hluboké vany za vhodný sprchový kout doplněný o sklopné sedátko. Možných variant je velký počet a v našem koupelnovém studiu najdeme řešení právě pro Vás.

Maximální bezpečnost zaručí koupelnová série určená přímo pro seniory. Velmi šikovným prvkem jsou madla. Ta usnadní zejména vstávání a zvýší životní komfort. Mohou být zabudována přímo do vany nebo zároveň sloužit jako držák na toaletní papír.


Neváhejte a kontaktujte nás. Poradíme Vám s výběrem koupelnového zařízení přesně pro Vás a podle Vašich potřeb. Navštivte naše koupelnové studio, nebo zavolejte, rádi přijedeme za Vámi.