O nás

Vítáme Vás na stránkách koupelnového studia Miloš Burgr - KOUPELNY s.r.o., kde na Vás čeká odborně vyškolený personál, který je připraven vyslechnout Vaše potřeby, požadavky a na základě nich Vám maximálně vyjít vstříc. Pokusíme se vyhovět Vašim individuálním přáním, poskytneme Vám odborné poradenství a konzultaci. Sídlíme nedaleko centra Kladna, ale i z Prahy k nám nebude mít daleko.

Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti stavebnictví: od první rady, přes grafický návrh, po samotnou stavbu či rekonstrukci nejen Vaší nové koupelny, ale i ostatních staveb.

V našem koupelnovému studiu naleznete velký výběr vystavených výrobků koupelnového vybavení, obkladů a dlažeb výrobců zahraničních i tuzemských. Každý prvek koupelny, počínaje obkladem, dlažbou, vodovodní baterií, vanou, sprchovým koutem, koupelnovým nábytkem, nebo koupelnovým doplňkem, vyrábí mnoho různých výrobců v různé kvalitě a samozřejmě i v různých cenových hladinách. Nechte si od nás poradit.

Zárukou kvality jsou námi nabízené výrobky renomovaných výrobců, např. Laufen, Roca, Jika, Ravak, RAV Slezák, Gelco, Keramag, Kolo, Grohe, Hansgrohe, Riho, Ronal a mnoho dalších. Pro Vaši spokojenost a dobrý pocit při používání Vaší nové koupelny, Vám poradíme a pomůžeme vybrat tak, aby Vaše koupelna v konečném výsledku měla nádech luxusní koupelny.

Samozřejmostí je možnost zpracovat Vaší novou koupelnu ve 3D vizualizaci, kde jsme schopni koupelnu zákazníkovi představit v reálném rozměru. Samozřejmostí je i návrh dispozičního řešení, kdy díky dlouholetým zkušenostem, odborným seminářům a školením s předními architekty v oboru dokážeme nabídnout originální řešení, které by laika jen těžko napadlo. Koupelna má svá pravidla, ale řešením přizdívek, nik, pootočením jednotlivých prvků a samozřejmě pak skladbou obkladů a dlažeb se někdy dají dělat i "zázraky".

Přesvědčte se tak o nabízené kvalitě námi poskytovaných služeb. Neváhejte a navštivte nás. Těšíme se na Vás!

Chcete pravidelně získávat informace o nových produktech, nových akcí a nových trendech v koupelnách? Staňte se našim fanouškem na Facebooku.